Konkurs! 1 urodziny rinroe

Konkurs! 1 urodziny rinroe

Tak, dobrze widzicie. Dokładnie rok temu na rinroe.com pojawił się pierwszy wpis! (Mój sposób na: zmianę garderoby i nowy styl) Nie mogę uwierzyć, że minęło już tyle czasu. Cieszę się z każdego postu, który tutaj dodałam, z każdego obserwatora, tutaj czy na Instagramie lub Facebooku cieszę się z każdego komentarza, a było ich dokładnie 1000! Jestem Wam przeogromnie wdzięczna, za każde słowa otuchy, komentarze te komplementujące oraz te z nutką krytyki, za każdą sekundę, w której czytaliście rinroe! Tak wiele w tym czasie zdołałam osiągnąć. Nawiązałam wspaniałe współprace, poznałam cudownych ludzi, w tym moją najlepszą Justynę, bez której na blogu wiałoby nudą. Niedługo ruszają nowe projekty, mam nowe pomysły na rinroe, które zrealizuje w najbliższym czasie. 

Dziękuje Wam jeszcze raz oraz ogłaszam urodzinowy konkurs!
W konkursie można wygrać jakiś ciuch lub dodatek z wybranej przez Was stylizacji, która pojawiła się na blogu do dnia dzisiejszego!


Konkurs! 1 urodziny rinroe
Grafika konkursowa, pod którą należy zostawić komentarz na Instagramie @rinroecom

Co należ zrobić?
1. Udaj się na mój profil na Instagramie
2. Zaobserwuj mój profil @rinroecom
3. Polub grafikę konkursową oraz zostaw komentarz,  w którym napiszesz, która stylizacja, zamieszczona na blogu rinroe.com (http://www.rinroe.com/search/label/stylizacje) podoba Ci się najbardziej i dlaczego?
4. W komentarzu oznacz przynajmniej dwa inne (prawdziwe) profile, np. koleżanek

Na Wasze komentarze czekam do 6 czerwca do godziny 23:59REGULAMIN KONKURSU “URODZINY RINROE.COM”

§ 1

Niniejszy regulamin określa zasady i warunki uczestnictwa w Konkursie „Urodziny rinroe.com”, prawa i obowiązki Organizatora oraz Uczestników Konkursu.

§ 2

Użyte w niniejszym Regulaminie zwroty oznaczają:

1. Konkurs – Konkurs „Urodziny rinroe.com”, prowadzony na zasadach wskazanych w Regulaminie.
2. Regulamin – niniejszy regulamin Konkursu.
3. Uczestnik, Uczestnik Konkursu – osoba fizyczna spełniająca wymagania określone w Regulaminie, uczestnicząca w Konkursie.

§ 3

Organizatorem Konkursu jest autorka bloga rinroe.com, o adresie internetowym http://www.rinroe.com/, jednocześnie właścicielka konta na portalu Instagram o nazwie @rinroecom (dalej „Organizator”).

§ 4

1. Konkurs jest organizowany za pośrednictwem Internetu.
2. W celu uniknięcia wątpliwości, Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest organizowany z udziałem, ani też sponsorowany czy w jakikolwiek sposób wspierany przez jakiekolwiek portale społecznościowe, ani ich właścicieli, którzy nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za przebieg Konkursu.
3. Konkurs jest prowadzony na terytorium Rzeczypospolitej Polskie oraz poza Jej granicami.
4. Konkurs zostanie przeprowadzony w dniach 23.05.2018 r (od chwili ogłoszenia konkursu). – 06.06.2018 r (do godziny 23:59).
5. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi w terminie do dnia 13.06.2018 r (do godziny 23:59).

§ 5

1. Przed wzięciem udziału w Konkursie Uczestnik Konkursu powinien zapoznać się z niniejszym Regulaminem. Przystępując do Konkursu, Uczestnik Konkursu oświadcza, iż zapoznał się z Regulaminem i akceptuje wszelkie jego postanowienia i zasady w nim opisane.
2. W Konkursie mogą uczestniczyć wyłącznie osoby fizyczne, które  w chwili rozpoczęcia konkursu ukończyły 13 lat, z zastrzeżeniem, że w przypadku osób niepełnoletnich wymagane jest przedstawienie na każde żądanie Organizatora zgody rodzica lub opiekuna prawnego na udział w Konkursie.

§ 6
1. Uczestnik przystępuje do Konkursu poprzez:
a) Profil na Instagramie Uczestnika musi mieć status publiczny.
b) Uczestnik musi polubić grafikę konkursową zamieszczoną na profilu Organizatora, w komentarzu odpowiedzieć na pytanie konkursowe oraz oznaczyć minimum dwie osoby posiadające prawdziwy (aktywny) profil na Instagramie.
c) Obserwowanie profilu Organizatora na Instagramie
2. Pytanie konkursowe brzmi: “Która stylizacja, zamieszczona na blogu rinroe.com (http://www.rinroe.com/search/label/stylizacje) podoba Ci się najbardziej i dlaczego?”

§ 7

1. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu będzie czuwała komisja konkursowa wyłoniona przez Organizatora (dalej: „Komisja”).
2. Odpowiedzi w postaci komentarzy pod grafiką konkursową na profilu Organizatora będą oceniane przez Komisję.
3. Oceniając Prace Konkursowe Komisja będzie się kierowała kryteriami kreatywności odpowiedzi.
4. Komisja zachowuje pełną swobodę w zakresie rozstrzygnięcia Konkursu, wyboru zwycięzcy i pozostałych laureatów. Rozstrzygnięcie Konkursu z natury rzeczy będzie oparte na subiektywnych ocenach członków Komisji.
5. Po wybraniu przez Komisję zwycięzcy, Organizator sprawdzi czy zwycięzca spełnił wszystkie warunki Konkursu zawarte w § 6 punkt 1.

§ 8

1. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone w terminie do dnia 20.06.2018 r (do godziny 23:59) na profilu na Instagramie Organizatora, czyli @rinroecom.
2. Spośród Uczestników spełniających warunki Regulaminu, Komisja wybierze 1 (jeden) profil, a jego autor otrzyma 1 (jedną) Nagrodę w Konkursie. Rodzaj nagrody zależy od odpowiedzi Uczestnika na pytanie konkursowe.
3. Przewidziane są następujące nagrody (dalej zwane „Nagrodami") w Konkursie:

a) torebka nerka ze stylizacji “kosmos z reserved”

b) torebka listonoszka ze stylizacji “garnitur damski w paski - bershka”
c) bluza ze stylizacji “stradivarius total look”
d) kurtka ze stylizacji “corduroy jacket by zaful”
e)sukienka ze stylizacji jeans&velvet by zaful”
f) naszyjnik ze stylizacji “elegancki rock”
g) t-shirt ze stylizacji “culotte and pink sneakers”
h) spodnie ze stylizacji “boho style: szerokie nogawki dzwony”
i) koszula ze stylizacji “łączymy wzory! kratka vichy, gwiazdki i siateczka”
j) okulary ze stylizacji “stylizacja na sportowo - czarne szorty i strój kąpielowy”
k) naszyjnik ze stylizacji “street style dla k mag”
l) kombinezon ze stylizacji “boho w mojej szafie”
m) naszyjnik ze stylizacji “jak się ubrać na zmienną letnią pogodę?”

4. Nagrody nie podlegają zamianie na równowartość pieniężną.
5. Zdobywca Nagrody zostanie powiadomiony o wygranej poprzez portal Instagram.
6. Zwycięzca Konkursu powinien w ciągu 3 (trzech) dni (od momentu ogłoszenia wyników) dostarczyć dane do wysyłki poprzez wiadomość prywatną na Instagramie Organizatora. W innym przypadku Komisja może zadecydować o przyznaniu nagrody innemu Uczestnikowi.
7. Podanie przez Uczestnika Konkursu nieprawdziwych lub niekompletnych danych wymaganych Regulaminem będzie stanowić przyczynę odmowy wydania Uczestnikowi Nagrody. W takim wypadku Komisja może zadecydować o przyznaniu nagrody innemu Uczestnikowi.
8. W przypadkach, o których mowa w ust. 6-7 powyżej Organizator zastrzega sobie prawo do nie przyznania danej nagrody.
9. Zdobywca Nagrody zobowiązany jest do poprawnego wypełnienia wszystkich dokumentów niezbędnych do odbioru Nagrody, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i Regulaminu, pod rygorem utraty prawa do Nagrody.
10. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania Nagrody zdobywcy Nagrody z przyczyn od niego niezależnych.
11. Przystępując do Konkursu Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do zaprezentowania Laureatów Konkursu.
12. Nagroda zostanie wysłana do zwycięzcy poprzez Pocztę Polską lub kuriera pocztowego Pocztex.
13. W przypadku gdy w Konkursie weźmie udział mniej niż dwudziestu Uczestników, Konkurs nie zostanie rozstrzygnięty.

§ 9

1. Niniejszy Regulamin dostępny jest w siedzibie Organizatora.
2. Niniejszy Regulamin stanowi jedyny dokument określający zasady Konkursu. Ogłoszenia, komunikaty i materiały promocyjno-reklamowe związane z Konkursem mają wyłącznie charakter informacyjny.
3. Uczestnik może zostać wykluczony z udziału w Konkursie w przypadku naruszenia przez niego postanowień Regulaminu.

4. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

1 komentarz:

Copyright © 2016 RINROE , Blogger