Fenty Beauty - premiera w polskiej Sephorze


Pod koniec wakacji premierę w polskiej Sephorze miała marka kosmetyczna Fenty Beauty, której założycielką jest Rihanna. Piosenkarka stworzyła markę "dla wszystkich kobiet na całym świecie" i to nie jest żart! Podkład Pro Filt'r Soft Matte występuje w aż 40 odcieniach! Paleta cieni Moroccan Spice  kusi intensywnymi kolorami, a na widok rozświetlaczy staniki latają. Rewelacyjnym rozwiązaniem jest zestaw do konturowania twarzy, gdzie każda z nas może wybrać odpowiedni odcień bronzera, rozświetlacza oraz różu, które można ze sobą złączyć przy pomocy magnesów w designerskim opakowaniu! Czy to nie jest prawdziwy czad?! 


Miała to być sesja stricte makijażowa, ale wyszło jak zawsze ;p Justyna Kościółek zaszalała i powstał edytorial połączony z beauty. 


Długa bluzka oversize z H&M zastąpiła mi sukienkę. Jako dodatki wybrałam czarne kabaretki oraz różowe okulary z New Yorker. Na stopach pojawiły się sneakersy od Puma.


Makeup Fenty Beauty


Makijaż, wykonany przez Dominikę Brodecką, powstał z kosmetyków od Fenty.
  • Podkład Pro Filt'r Soft Matte odcień 120
  • Rozświetlacz Match Stix Shimmer Skinstick odcień Confetti
  • Oczy Rozświetlacz Killawatt Foil Freestyle Highlighter odcień Mimosa Sunrise/Sangria Sunset
  • Pomadka Two Lil Mattemoiselles odcień Spanked

A na koniec ogłoszenie! 
Zauważyłam, że popularność wśród blogów stale maleje, a większość czytelników przechodzi na instagram, gdzie chętniej obserwują poczynania blogerów. Mam nowy pomysł na moje konto na IG i chciałabym Was tam zaprosić. Oczywiście rinroe.com pozostaje, więc nie opuszczam moich stałych bywalców :) 

Obserwujcie @rinroecom na Intstagramie!!!

2 komentarze:

  1. Szkoda, że Sephore mam 60 km od miejsca zamieszkania. AKtualnie nie mam jak się wybrać :(
    Zdjęcia mega!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 RINROE , Blogger