PERSONAL SHOPPER
Wiem jak to jest kiedy błądzi się po sklepach w poszukiwaniu odpowiedniej bluzki. Na koniec okazuje się, że wychodzi się z tysiącem innych rzeczy. Przychodzisz do domu, rozpakowujesz zakupy i okazuje się, że wszystko to na co właśnie wydałaś pieniądze jest takie samo jak to co masz w szafie lub jest po prostu z du*y i do niczego nie pasuje. 


Jeżeli więc masz problem z odpowiednim doborem stylizacji, pragniesz skomponować swoją szafę lub jeszcze nie wiesz co Cie tak na prawdę jara w modzie to uratować mogę Cię tylko ja! Lub stylistki ze śniadaniówek, ale tak wyglądać to my nie chcemy.Co oferuję?

Przemile spędzony czas na zakupach w moim towarzystwie, gdzie pomogę Ci stworzyć wymarzoną stylizacje, pomogę zapełnić Twoją szafę ultra modnymi oraz praktycznymi ubraniami oraz obdaruje Cię pomocnymi wskazówkami jak samej komponować swoje looki. 
Brzmi nieźle? 

W razie gdybyś nie miała czasu lub chęci na szwendanie się po sklepach możemy wszystko załatwić bez wychodzenia z domu. Zakupy online to świetne rozwiązanie i uwierz mi - można tam znaleźć o wiele ciekawsze rzeczy niż stacjonarnie. 

Jak bardzo podoba Ci się moja propozycja? W skali od 5 do 5? 
Świetnie! Więc o tutaj rinroecom@gmail.com jest mój mail lub Facebook lub Instagram, gdzie odpowiem na Twoje pytania i ustalimy kiedy to takie przedsięwzięcie się odbędzie. 

Zapraszam i polecam ~rinroe

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 RINROE , Blogger